Kariéra

Máte-li zájem o některou z níže inzerovaných pozic nebo zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání v naší společnosti, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na jeden z níže uvedených kontaktů.

Kariéra

Aktuální nabídka pracovních míst

Přípravář zakázek

Náplň práce:

  • Příprava zakázek
  • Kalkulace a tvorba jednoduchých rozpočtů
  • Kontrola podkladů PD, rozpočtů a harmonogramů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxe výhodou
  • Orientace ve stavební a projektové dokumentaci
  • Dobrá znalost práce na PC (Excel, Buildpower, AutoCad, apod.)
  • ŘP sk. B (není podmínkou)
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Samostatnost, pečlivost, důslednost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
  • Týden dovolené navíc
  • Zázemí silné společnosti
  • Osobní kvalifikační růst
  • Příspěvek na stravování
  • Služební PC a mobil

Nástup: dohodou

Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti SKR stav, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů. Děkujeme.

Máte zájem o tuto pozici?

Kontaktujte nás

Kariéra

Personální politika

Společnost SKR stav, s. r. o. je vedena systémem „inženýringového“ typu. V současné době v ní pracuje 56 zaměstnanců, přičemž manažerské a technicko-hospodářské pozice představují zhruba 75 % z celkového počtu. Zbývajících 25 % tvoří dělnické a výrobní profese. Personální politika společnosti je nastavena tak, aby se v kolektivu neustále prolínaly dlouholeté zkušenosti s akčním přístupem mladé generace.

Při výběru zaměstnanců společnost vždy preferuje odbornost, kterou pokládá za vyšší přidanou hodnotu. I z tohoto důvodu společnost SKR stav s. r. o. uznává také osvědčení o profesních kvalifikacích dle Národní soustavy kvalifikací jako vhodný doklad o vzdělání u svých zaměstnanců či uchazečů o práci. Z hlediska budoucího vývoje je důležitá také výchova vlastních talentů, se kterými začíná spolupráce už během studia. Touto cestou se společnosti v posledních letech podařilo získat několik pracovníků, kteří patří mezi ty nejlepší a nejvýkonnější.

Kontakt

Ozveme se Vám do 2 dnů.

Sledujte nás na Instagramu