Napsali o nás

Nabízíme komplexní dodávky novostaveb a rekonstrukcí z celého spektra pozemního, průmyslového a inženýrského stavitelství.

Napsali o nás

Národní cena za architekturu 2023

Komunitní bytový dům pro seniory Křenovice. Tato stavba, kde jsme byli generálním dodavatelem, získala Národní cenu za architekturu 2023 v kategorii Novostavba.

Stavba Jihomoravského kraje 2018

Se stavbou BYTOVÝ KOMPLEX KAUNICŮV DVŮR, SLAVKOV U BRNA jsme se v této prestižní soutěži, v kategorii „BYTOVÉ STAVBY“, umístili na 2. místě.

Předání cen Stavba Jihomoravského kraje 2018, se uskutečnilo v Aule Stavební fakulty VUT, Brno.

Stavba roku 2016

V letošním roce jsme se zúčastnili 24. ročníku celorepublikové soutěže Stavba roku 2016, kterou organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství. Celkově porota vybírala z 65 přihlášených děl. Nejlepší stavba musela obstát v hodnocení hospodárnosti a kvalitě stavebních a řemeslných prací.

www.novinky.cz www.stavbaroku.cz

Stavba Jihomoravského kraje 2014

Se stavbou BYDLENÍ POD OBOROU, RODINNÉ DOMY PRO BYDLENÍ, SLAVKOV U BRNA jsme se v této prestižní soutěži, v kategorii „Bytové stavby“ umístili na 3. místě.

Předání cen Stavba Jihomoravského kraje 2014, se uskutečnilo v rámci Stavebních veletrhů v pavilonu A, sál Morava.

Stavba Jihomoravského kraje 2014

Stavba Jihomoravského kraje 2011

Se stavbou REKONSTRUKCE STOPKOVY PLZEŇSKÉ PIVNICE, ČESKÁ 5, BRNO jsme se v této prestižní soutěži, v kategorii „Rekonstrukce staveb a objektů“, umístili na 3. místě.

Kontakt

Kontaktujte nás

Ozveme se Vám do 2 dnů.

Sledujte nás na Instagramu